Čas běhat

Přihlášení

Kalkulačka spálených kalorií

Pomocí této zdarma kalkulačky zjistíte snadno a co nejpřesněji kolik kalorií jste spálili běháním, či jinou aktivitou. Stačí zadat příslušné informace a okamžitě zjistíte množství vydané energie. Tato kalkulačka počítá pouze mechanickou práci vykonanou pohybem. To znamená, že nezapočítává váš bazální metabolismus, který se nedá přesně vypočítat a bude se od člověka ke člověku lišit.

Skrýt

Váha aktivita

Vypočítat

Využitá energie:

- kcal

- kJ

Máte vypnutý javascript

Naše stránka využívá javascript ke spoustě operací. Tyto operace potřebujeme ke správnému responzivnímu zobrazování na zařízeních, vypočítávání statistik a dalších kalkulací. Při neopatrném zacházení by také mohlo dojít k poškození konzistence dat v naší databázi a proto vás prosíme o zapnutí javascriptu, než budete pokračovat.

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací Rozumím